Рада громадського моніторингу

 •  
   

  Відбулось засідання Ради громадського моніторингу при ФГВФО

  РГМ 21.02.2020ПРЕС-РЕЛІЗ

  За ініціативою голови Ради громадського моніторингу при ФГВФО (далі-РГМ) Максима Гаруса 21 лютого 2020 року відбулось чергове засідання РГМ. Основними питаннями до обговорення стали проведення конкурсу серед юридичних консультантів на представництво інтересів ФГВФО у судових процесах закордонних юрисдикцій по АТ «ДЕЛЬТА БАНК» та АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ», а також питання якості активів та формування ціни на деякі лоти, торги по яких призначені на найближчий час.

 •  
   

  Відбулось засідання Ради громадського моніторингу при ФГВФО

  ПРЕС-РЕЛІЗ

  Рада громадського моніторингу при ФГВФО провела засідання, на якому обговорювались питання законодавчих ініціатив Фонду, стан претензійно-позовної роботи з пов’язаними з неплатоспроможними банками особами та ініціативи зі створення міжвідомчої робочої групи з посилення прав вкладників і кредиторів неплатоспроможних банків.

 •  
   

  Керівництво Фонду гарантування зустрілось із представниками громадських організацій вкладників неплатоспроможних банків

  ПРЕС-РЕЛІЗ

  Zustrich gromadski organizatsii16 серпня у Фонді гарантування вкладів відбулась зустріч керівників Фонду з представниками громадських організацій вкладників неплатоспроможних банків. Основною метою зустрічі, яка відбулась за ініціативи голови Ради громадського моніторингу при ФГВФО Максима Гаруса, стало обговорення поточних перспектив повернення вкладникам – кредиторам четвертої черги коштів, які перевищують гарантовану суму відшкодування від Фонду. У зустрічі взяли участь представники вкладників банків «Дельта», «ВіЕйБі» і «Фінанси та кредит». Від Фонду гарантування були присутні Світлана Рекрут - директор-розпорядник, Андрій Оленчик – заступник директора-розпорядника, Тарас Єлейко – директор департаменту консолідованого продажу активів, Владислав Кадиров – уповноважена особа Фонду на ліквідацію ПАТ «Дельта Банк».

 •  
   

  Відбулась зустріч керівництва Фонду гарантування та ГО «Спілка вкладників АТ «Дельта Банк»

   ПРЕС-РЕЛІЗ

  Delta SV 31.10.17Відбулась зустріч керівництва Фонду гарантування та ГО «Спілка вкладників АТ «Дельта Банк».

  Її учасники, серед іншого, обговорили законодавчі ініціативи щодо внесення змін в законодавство про систему гарантування вкладів. Висловили свої думки про те, як вони можуть вплинути на рівень задоволення вимог кредиторів та перспективи повернення виведених активів на баланс неплатоспроможних банків.

 •  
   

  Відбулось засідання Ради громадського моніторингу при Фонді гарантування вкладів фізичних осіб

  ПРЕС-РЕЛІЗ

  31 березня 2017 року відбулось чергове засідання Ради громадського моніторингу при Фонді гарантування вкладів фізичних осіб (РГМ).

 •  
   

  Відбулось засідання комітету моніторингу по роботі з пов′язаними особами неплатоспроможних банків Ради громадського моніторингу при ФГВФО

  ПРЕС-РЕЛІЗ

  У рамках діяльності Ради громадського моніторингу відбулось чергове засідання комітету моніторингу по роботі з пов′язаними особами неплатоспроможних банків.

 •  
   

  Відбулось засідання Ради громадського моніторингу при Фонді гарантування вкладів фізичних осіб

  ПРЕС-РЕЛІЗ

  30 листопада 2016 року відбулось чергове засідання Ради громадського моніторингу при Фонді гарантування вкладів фізичних осіб (РГМ).

  У засіданні взяли участь члени РГМ:  Г.Панікар, О.Нестеров, А.Мартика (представники ГО «Асоціація потерпілих вкладників «Форум СОС»), А.Маринушкін, Т.Вербіна, (представники ГО «Громадський контроль банків»), С.Луценко, (ГО «Спілка вкладників АТ «Дельта Банк»),  З.Зімовська, В.Філатов (представники ГО «Правозахисна рада України»), М.Гарус, О.Дорошенко, І.Максимович (представники ГО «Національне благо України»).

 •  
   

  Відбулось засідання Ради громадського моніторингу при Фонді гарантування вкладів фізичних осіб

  ПРЕС-РЕЛІЗ

  11 листопада 2016 року відбулось чергове засідання Ради громадського моніторингу при Фонді гарантування вкладів фізичних осіб (РГМ).

  Участь у зустрічі взяли представники ГО «Асоціація потерпілих вкладників «Форум СОС» (Г.Панікар, О.Нестеров, А.Мартика), ГО «Громадський контроль банків» (А.Маринушкін, Т.Вербіна, І.Кашин), ГО «Спілка вкладників АТ «Дельта Банк» (Р.Бадаліс, С.Луценко, О.Шепотько), ГО «Правозахисна рада України» (З.Зімовська, Л.Молчанова, В.Філатов) та ГО «Національне благо України» (М.Гарус, О.Дорошенко, І.Максимович).

 •  
   

  У Фонді гарантування відбулась зустріч з представниками ГО «Спілка вкладників АТ «Дельта Банк»

  ПРЕС-РЕЛІЗ

  З метою обговорення підсумків роботи та визначення чергових напрямків взаємодії 5 жовтня 2016 відбулась зустріч представників Фонду, АТ «Дельта Банк» та активу ГО «Спілка вкладників АТ «Дельта Банк».

 •  
   

  Відбулось засідання комітету з моніторингу дотримання прав вкладників у процесі здійснення виплат Ради громадського моніторингу при ФГВФО

  ПРЕС-РЕЛІЗ

  У рамках діяльності при ФГВФО Ради громадського моніторингу відбулось засідання комітету моніторингу дотримання прав вкладників у процесі здійснення виплат. До порядку денного були включені питання, які викликають суспільний резонанс серед вкладників неплатоспроможних банків: застосування Фондом механізму виявлення нікчемних правочинів, дій Фонду у разі їх виявлення і виконання Фондом судових рішень, що набрали законної сили.

 •  
   

  Відбулось засідання комітету моніторингу роботи з активами неплатоспроможних банків Ради громадського моніторингу при ФГВФО

  ПРЕС-РЕЛІЗ

  У рамках діяльності Ради громадського моніторингу відбулось засідання комітету моніторингу роботи з активами неплатоспроможних банків.

  Темою засідання стало обговорення стратегії реалізації активів ПАТ «Банк Форум»  і  початок реалізації активів АТ «Дельта Банк».

 •  
   

  Відбулось засідання комітету моніторингу по роботі з пов’язаними особами Ради громадського моніторингу при Фонді гарантування вкладів фізичних осіб

  ПРЕС-РЕЛІЗ

  До участі у першому засіданні комітету були запрошені представники Ради громадського моніторингу, ФГВФО, уповноважена особа Фонду на ліквідацію ПАТ «ВіЕйБі  Банк» Марина Славкіна та вкладники ПАТ «ВіЕйБі  Банк». Засідання відбулось за ініціативи комітету.

 •  
   

  Відбулось засідання Ради громадського моніторингу при ФГВФО

  color 1000px

  ПРЕС-РЕЛІЗ

  16 травня 2016 року відбулось друге засідання Ради громадського моніторингу при Фонді гарантування вкладів фізичних осіб (РГМ). У засіданні взяли участь 10 із 12 членів Ради.

  Члени Ради затвердили склад комітетів РГМ та взяли за основу винесений на розгляд план роботи на ІІ квартал 2016 року. Також затверджено логотип та бланк Ради громадського моніторингу.

  З метою реалізації завдань з моніторингу дотримання законодавства під час виведення неплатоспроможних банків з ринку, визначених Положенням про Раду громадського моніторингу, учасники засідання обговорили зміст інформації, необхідної для їх виконання. Члени РГМ вирішили направити до Фонду відповідні запити на інформацію для подальшого її аналізу та опрацювання у складі комітетів Ради.

 •  
   

  Рада громадського моніторингу звертається до громадських організацій з пропозицією взяти участь у формуванні плану роботи РГМ на 2016 рік

  ПРЕС-РЕЛІЗ

  Рада громадського моніторингу при Фонді гарантування вкладів фізичних осіб (РГМ) звертається до громадських організацій з пропозицією взяти участь у формуванні плану роботи РГМ на 2016 рік.

 •  
   

  Відбулось перше засідання Ради громадського моніторингу при Фонді гарантування вкладів фізичних осіб

  ПРЕС-РЕЛІЗ

  Рада громадського моніторингуРада громадського моніторингу при Фонді гарантування вкладів фізичних осіб (РГМ) 15 квітня провела перше засідання. До порядку денного були включені питання обрання керівників Ради, визначення переліку її робочих органів,  обговорення організаційних питань діяльності та планів роботи на 2016 рік. Вітаючи учасників директор розпорядник Фонду гарантування Костянтин Ворушилін наголосив: «Фонд відкритий до співпраці і очікує від Ради громадського моніторингу конструктивних пропозицій щодо удосконалення процесу виведення неплатоспроможних банків з ринку і забезпечення прав вкладників та інших кредиторів». Заступник директора-розпорядника Андрій Оленчик, який вів засідання до моменту обрання керівників РГМ, підкреслив, що співпраця з дорадчим органом, який представляє інтереси вкладників і кредиторів,стане інструментом забезпечення контролю за процедурами ліквідації неплатоспроможних банків і прозорості діяльності Фонду.

 •  
   

  Засідання Ради громадського моніторингу

  15 квітня 2016 року відбудеться перше установче засідання Ради громадського моніторингу (далі - РГМ).

  До порядку денного включені питання обрання керівників РГМ та визначення організаційної структури Ради.

  Про рішення, прийняті на засіданні, буде повідомлено додатково.

  Контактна особа: Стесіна Ольга, тел. 223-32-74.

 •  
   

  Утворена Рада громадського моніторингу при Фонді гарантування вкладів фізичних осіб

  ПРЕС-РЕЛІЗ

  Виконавча дирекція Фонду 18 березня ц.р. прийняла рішення про утворення Ради громадського моніторингу,  затвердила її положення та персональний склад.